V375C2C50BG2
Hua Hua
Tau Wae: V375C2C50BG2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 50W
Ngā Rauemi: V375C2C50BG2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C2C50BG2
Tau Wae V375C2C50BG2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4738 pcs Pepa Raraunga V375C2C50BG2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 73.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Tau Wae Tuakiri V375C2C50