V375C28M75BF
Hua Hua
Tau Wae: V375C28M75BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 75W
Ngā Rauemi: V375C28M75BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C28M75BF
Tau Wae V375C28M75BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4112 pcs Pepa Raraunga V375C28M75BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 84.6% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.68A Tau Wae Tuakiri V375C28M75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C28M75BG2
V375C28M75BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 75W
I roto i te taonga: 5809 pcs
Tikiake: V375C28M75BG2.pdf
RFQ
V375C28M75BF3
V375C28M75BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4151 pcs
Tikiake: V375C28M75BF3.pdf
RFQ
V375C28M75BL
V375C28M75BL
I roto i te taonga: 392 pcs
Tikiake: V375C28M75BL.pdf
V375C28M150BS2
V375C28M150BS2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W
Tikiake: V375C28M150BS2.pdf
V375C28M75BF2
V375C28M75BF2