V375C15T75B
Hua Hua
Tau Wae: V375C15T75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 75W
Ngā Rauemi: V375C15T75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C15T75B
Tau Wae V375C15T75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5944 pcs Pepa Raraunga V375C15T75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 86.2% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Tau Wae Tuakiri V375C15T75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C15T75BF2
V375C15T75BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 75W
I roto i te taonga: 4013 pcs
Tikiake: V375C15T75BF2.pdf
RFQ
V375C15T150BN2
V375C15T150BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 150W
I roto i te taonga: 5347 pcs
Tikiake: V375C15T150BN2.pdf
RFQ
V375C15T75BF
V375C15T75BF
Tikiake: V375C15T75BF.pdf
V375C15T150BN3
V375C15T150BN3
Tikiake: V375C15T150BN3.pdf
V375C15T75B2
V375C15T75B2
Tikiake: V375C15T75B2.pdf
V375C15T150BS2
V375C15T150BS2
Tikiake: V375C15T150BS2.pdf
V375C15T75B3
V375C15T75B3
I roto i te taonga: 611 pcs
Tikiake: V375C15T75B3.pdf
V375C15T75BG
V375C15T75BG
I roto i te taonga: 552 pcs
Tikiake: V375C15T75BG.pdf
V375C15T150BS3
V375C15T150BS3
Tikiake: V375C15T150BS3.pdf
V375C15T150BS
V375C15T150BS
Tikiake: V375C15T150BS.pdf
V375C15T75BF3
V375C15T75BF3
Tikiake: V375C15T75BF3.pdf
V375C15T150BN
V375C15T150BN
I roto i te taonga: 660 pcs
Tikiake: V375C15T150BN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel