V375C15H75B
Hua Hua
Tau Wae: V375C15H75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 75W
Ngā Rauemi: V375C15H75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 442 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 442 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C15H75B
Tau Wae V375C15H75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 442 pcs Pepa Raraunga V375C15H75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.2%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 5A
Tau Wae Tuakiri V375C15H75 Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V375C15H75BF3
V375C15H75BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 75W
I roto i te taonga: 5108 pcs
Tikiake: V375C15H75BF3.pdf
RFQ
V375C15H150BS3
V375C15H150BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 150W
I roto i te taonga: 4929 pcs
Tikiake: V375C15H150BS3.pdf
RFQ
V375C15H75B3
V375C15H75B3
Tikiake: V375C15H75B3.pdf
V375C15H150BN3
V375C15H150BN3
Tikiake: V375C15H150BN3.pdf
V375C15H75BF2
V375C15H75BF2
Tikiake: V375C15H75BF2.pdf
V375C15H150BN2
V375C15H150BN2
Tikiake: V375C15H150BN2.pdf
V375C15H75BG
V375C15H75BG
I roto i te taonga: 517 pcs
Tikiake: V375C15H75BG.pdf
V375C15H75BF
V375C15H75BF
Tikiake: V375C15H75BF.pdf
V375C15H150BN
V375C15H150BN
I roto i te taonga: 344 pcs
Tikiake: V375C15H150BN.pdf
V375C15H75B2
V375C15H75B2
Tikiake: V375C15H75B2.pdf
V375C15H150BS
V375C15H150BS