V375C15C150BF
Hua Hua
Tau Wae: V375C15C150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: V375C15C150BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 701 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 701 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C15C150BF
Tau Wae V375C15C150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 701 pcs Pepa Raraunga V375C15C150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Tau Wae Tuakiri V375C15C150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C15C150BG3
V375C15C150BG3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 150W
I roto i te taonga: 5238 pcs
Tikiake: V375C15C150BG3.pdf
RFQ
V375C15C150BG
V375C15C150BG
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 593 pcs
Tikiake: V375C15C150BG.pdf
RFQ
V375C15C150BF3
V375C15C150BF3
I roto i te taonga: 555 pcs
Tikiake: V375C15C150BF3.pdf
V375C15C150B3
V375C15C150B3
I roto i te taonga: 727 pcs
Tikiake: V375C15C150B3.pdf
V375C15C150B
V375C15C150B