V375C12T150B
Hua Hua
Tau Wae: V375C12T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: V375C12T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 704 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C12T150B
Tau Wae V375C12T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 704 pcs Pepa Raraunga V375C12T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.6%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V375C12T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C12M75BS
V375C12M75BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 75W
I roto i te taonga: 5701 pcs
Tikiake: V375C12M75BS.pdf
RFQ
V375C12M75BS2
V375C12M75BS2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5740 pcs
Tikiake: V375C12M75BS2.pdf
RFQ
V375C12T150BF3
V375C12T150BF3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 576 pcs
Tikiake: V375C12T150BF3.pdf
V375C12T150BF
V375C12T150BF
I roto i te taonga: 625 pcs
Tikiake: V375C12T150BF.pdf
V375C12M75BN
V375C12M75BN
Tikiake: V375C12M75BN.pdf
V375C12T150B2
V375C12T150B2
Tikiake: V375C12T150B2.pdf
V375C12T150BG
V375C12T150BG
I roto i te taonga: 611 pcs
Tikiake: V375C12T150BG.pdf
V375C12T150B3
V375C12T150B3
I roto i te taonga: 695 pcs
Tikiake: V375C12T150B3.pdf
V375C12T150BF2
V375C12T150BF2