V375C12C75B
Hua Hua
Tau Wae: V375C12C75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 75W
Ngā Rauemi: V375C12C75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 759 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C12C75B
Tau Wae V375C12C75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 759 pcs Pepa Raraunga V375C12C75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84.2%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.25A
Tau Wae Tuakiri V375C12C75 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C12C75BG
V375C12C75BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 75W
I roto i te taonga: 656 pcs
Tikiake: V375C12C75BG.pdf
RFQ
V375C12C150BS
V375C12C150BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 738 pcs
Tikiake: V375C12C150BS.pdf
RFQ
V375C12C75BF
V375C12C75BF
I roto i te taonga: 5209 pcs
Tikiake: V375C12C75BF.pdf
V375C12C150BS3
V375C12C150BS3
I roto i te taonga: 604 pcs
Tikiake: V375C12C150BS3.pdf
V375C12C75B2
V375C12C75B2
I roto i te taonga: 679 pcs
Tikiake: V375C12C75B2.pdf
V375C12C150BN
V375C12C150BN
I roto i te taonga: 659 pcs
Tikiake:
V375C12C75BF3
V375C12C75BF3
I roto i te taonga: 657 pcs
Tikiake: V375C12C75BF3.pdf
V375C12C75B3
V375C12C75B3