V375B5M200BF
VicorVicor
V375B5M200BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B5M200BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 200W
Ngā Rauemi: V375B5M200BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B5M200BF
Tau Wae V375B5M200BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5877 pcs Pepa Raraunga V375B5M200BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A
Tau Wae Tuakiri V375B5M200 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375B5M200BG2
V375B5M200BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 200W
I roto i te taonga: 4637 pcs
Tikiake: V375B5M200BG2.pdf
RFQ
V375B5M200BF2
V375B5M200BF2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5814 pcs
Tikiake: V375B5M200BF2.pdf
RFQ
V375B5M200BF3
V375B5M200BF3