V375B5M150B
VicorVicor
V375B5M150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B5M150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 150W
Ngā Rauemi: V375B5M150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B5M150B
Tau Wae V375B5M150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5277 pcs Pepa Raraunga V375B5M150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 83.4%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 30A
Tau Wae Tuakiri V375B5M150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375B5H200BS2
V375B5H200BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 200W
I roto i te taonga: 5277 pcs
Tikiake: V375B5H200BS2.pdf
RFQ
V375B5M150B2
V375B5M150B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 150W
I roto i te taonga: 5062 pcs
Tikiake: V375B5M150B2.pdf
RFQ
V375B5H200BS
V375B5H200BS
I roto i te taonga: 340 pcs
Tikiake: V375B5H200BS.pdf
V375B5H200BN
V375B5H200BN
I roto i te taonga: 341 pcs
Tikiake: V375B5H200BN.pdf
V375B5M150BF3
V375B5M150BF3
Tikiake: V375B5M150BF3.pdf
V375B5M150BF2
V375B5M150BF2
Tikiake: V375B5M150BF2.pdf
V375B5H200BS3
V375B5H200BS3
Tikiake: V375B5H200BS3.pdf
V375B5M150B3
V375B5M150B3
Tikiake: V375B5M150B3.pdf
V375B5M150BF
V375B5M150BF
Tikiake: V375B5M150BF.pdf
V375B5M150BG
V375B5M150BG
Tikiake: V375B5M150BG.pdf
V375B5H200BN3
V375B5H200BN3