V375B5C150B
VicorVicor
V375B5C150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B5C150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 150W
Ngā Rauemi: V375B5C150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 490 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B5C150B
Tau Wae V375B5C150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 490 pcs Pepa Raraunga V375B5C150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 83.4% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 30A Tau Wae Tuakiri V375B5C150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375B48T300BS2
V375B48T300BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 300W
I roto i te taonga: 4876 pcs
Tikiake: V375B48T300BS2.pdf
RFQ
V375B5C150B2
V375B5C150B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 150W
I roto i te taonga: 5786 pcs
Tikiake: V375B5C150B2.pdf
RFQ
V375B48T300BS
V375B48T300BS
I roto i te taonga: 480 pcs
Tikiake: V375B48T300BS.pdf
V375B5C150BF
V375B5C150BF
Tikiake: V375B5C150BF.pdf
V375B48T300BN3
V375B48T300BN3
Tikiake: V375B48T300BN3.pdf
V375B5C150BF3
V375B5C150BF3
I roto i te taonga: 594 pcs
Tikiake: V375B5C150BF3.pdf
V375B5C150BG
V375B5C150BG
I roto i te taonga: 466 pcs
Tikiake: V375B5C150BG.pdf
V375B5C150BF2
V375B5C150BF2