V375B48H300B
VicorVicor
V375B48H300B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B48H300B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 300W
Ngā Rauemi: V375B48H300B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 250 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B48H300B
Tau Wae V375B48H300B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 250 pcs Pepa Raraunga V375B48H300B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.25A Tau Wae Tuakiri V375B48H300
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375B48H300B2
V375B48H300B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 300W
I roto i te taonga: 5223 pcs
Tikiake: V375B48H300B2.pdf
RFQ
V375B48H300BG
V375B48H300BG
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 291 pcs
Tikiake: V375B48H300BG.pdf
RFQ
V375B48H200BS
V375B48H200BS
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 200W
I roto i te taonga: 4017 pcs
Tikiake: V375B48H200BS.pdf
V375B48H300BF3
V375B48H300BF3
Tikiake: V375B48H300BF3.pdf
V375B48H300B3
V375B48H300B3
Tikiake: V375B48H300B3.pdf
V375B48H300BF2
V375B48H300BF2
Tikiake: V375B48H300BF2.pdf
V375B48H200BS2
V375B48H200BS2
Tikiake: V375B48H200BS2.pdf
V375B48H300BF
V375B48H300BF