V375B3V3M150B2
Vicor CorporationVicor Corporation
V375B3V3M150B2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B3V3M150B2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Ngā Rauemi: V375B3V3M150B2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 250 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B3V3M150B2
Tau Wae V375B3V3M150B2 Kaihanga Vicor Corporation
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 250 pcs Pepa Raraunga V375B3V3M150B2.pdf
Putanga - Mahi 150W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V Ngaohihi - Taweke (Tae) 250V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 9-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Waehanga Kaihanga V375B3V3M150B2
Raina Raina 79% Ngā āhuatanga OVP, UVLO
Ngā Tohu Hua 45.45A Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 250V - 425V Input
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W I teie nei - Breakover 3kV (3000V)