V375B3V3C150B
VicorVicor
V375B3V3C150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B3V3C150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Ngā Rauemi: V375B3V3C150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 581 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 581 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B3V3C150B
Tau Wae V375B3V3C150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 581 pcs Pepa Raraunga V375B3V3C150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 45.45A Tau Wae Tuakiri V375B3V3C150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375B3V3C150B3
V375B3V3C150B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
I roto i te taonga: 4729 pcs
Tikiake: V375B3V3C150B3.pdf
RFQ
V375B3V3C100BN2
V375B3V3C100BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
I roto i te taonga: 5304 pcs
Tikiake: V375B3V3C100BN2.pdf
RFQ
V375B3V3C150B2
V375B3V3C150B2
Tikiake: V375B3V3C150B2.pdf
V375B3V3C100BS2
V375B3V3C100BS2
Tikiake: V375B3V3C100BS2.pdf
V375B3V3C100BS3
V375B3V3C100BS3
Tikiake: V375B3V3C100BS3.pdf
V375B3V3C150BG
V375B3V3C150BG
I roto i te taonga: 601 pcs
Tikiake: V375B3V3C150BG.pdf
V375B3V3C100BN
V375B3V3C100BN
I roto i te taonga: 550 pcs
Tikiake: V375B3V3C100BN.pdf
V375B3V3C150BF2
V375B3V3C150BF2
Tikiake: V375B3V3C150BF2.pdf
V375B3V3C100BS
V375B3V3C100BS
Tikiake: V375B3V3C100BS.pdf
V375B3V3C150BF3
V375B3V3C150BF3
Tikiake: V375B3V3C150BF3.pdf
V375B3V3C150BF
V375B3V3C150BF
I roto i te taonga: 551 pcs
Tikiake: V375B3V3C150BF.pdf
V375B3V3C100BN3
V375B3V3C100BN3
Tikiake: V375B3V3C100BN3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel