V375B36H300B3
VicorVicor
V375B36H300B3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B36H300B3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 300W
Ngā Rauemi: V375B36H300B3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B36H300B3
Tau Wae V375B36H300B3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5019 pcs Pepa Raraunga V375B36H300B3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 8.33A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 8.33A
Tau Wae Tuakiri V375B36H300 Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V375B36H300BG
V375B36H300BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 300W
I roto i te taonga: 272 pcs
Tikiake: V375B36H300BG.pdf
RFQ
V375B36H300B
V375B36H300B
Kaihanga: Vicor