V375B2E100BF
VicorVicor
V375B2E100BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B2E100BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 100W
Ngā Rauemi: V375B2E100BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B2E100BF
Tau Wae V375B2E100BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5395 pcs Pepa Raraunga V375B2E100BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 74.6%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 50A
Tau Wae Tuakiri V375B2E100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375B2E100B2
V375B2E100B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2V 100W
I roto i te taonga: 4247 pcs
Tikiake: V375B2E100B2.pdf
RFQ
V375B2E100BL
V375B2E100BL
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4641 pcs
Tikiake: V375B2E100BL.pdf
RFQ
V375B2E100BF3
V375B2E100BF3
Tikiake: V375B2E100BF3.pdf
V375B2E100BG
V375B2E100BG
Tikiake: V375B2E100BG.pdf
V375B2E100BF2
V375B2E100BF2