V375B28C200BL
VicorVicor
V375B28C200BL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B28C200BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 200W
Ngā Rauemi: V375B28C200BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 531 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 531 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B28C200BL
Tau Wae V375B28C200BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 531 pcs Pepa Raraunga V375B28C200BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 1102-1380
V375B28C200BL-ND
Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 7.14A