V375B12M200BS2
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375B12M200BS2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 200W
Ngā Rauemi: V375B12M200BS2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375B12M200BS2
Tau Wae V375B12M200BS2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5245 pcs Pepa Raraunga V375B12M200BS2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85.4%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 16.67A
Tau Wae Tuakiri V375B12M200 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375B12M200BN3
V375B12M200BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 200W
I roto i te taonga: 4684 pcs
Tikiake: V375B12M200BN3.pdf
RFQ
V375B12M200BL3
V375B12M200BL3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5327 pcs
Tikiake: V375B12M200BL3.pdf
RFQ
V375B12M200BS
V375B12M200BS