V375A8M400B2
VicorVicor
V375A8M400B2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375A8M400B2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 400W
Ngā Rauemi: V375A8M400B2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375A8M400B2
Tau Wae V375A8M400B2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4136 pcs Pepa Raraunga V375A8M400B2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 400W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 82.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 50A
Tau Wae Tuakiri V375A8M400 Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V375A8M400BF2
V375A8M400BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 400W
I roto i te taonga: 5489 pcs
Tikiake: V375A8M400BF2.pdf
RFQ
V375A8M400B
V375A8M400B
Kaihanga: Vicor