V375A8C400B
VicorVicor
V375A8C400B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375A8C400B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 400W
Ngā Rauemi: V375A8C400B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375A8C400B
Tau Wae V375A8C400B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4996 pcs Pepa Raraunga V375A8C400B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 400W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 82.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 50A
Tau Wae Tuakiri V375A8C400 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375A8C300BS2
V375A8C300BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 300W
I roto i te taonga: 5077 pcs
Tikiake: V375A8C300BS2.pdf
RFQ
V375A8C400B3
V375A8C400B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 400W
I roto i te taonga: 4594 pcs
Tikiake: V375A8C400B3.pdf
RFQ
V375A8C400BG
V375A8C400BG
I roto i te taonga: 429 pcs
Tikiake: V375A8C400BG.pdf
V375A8C300BN3
V375A8C300BN3
Tikiake: V375A8C300BN3.pdf
V375A8C300BN2
V375A8C300BN2
Tikiake: V375A8C300BN2.pdf
V375A8C400BF2
V375A8C400BF2
I roto i te taonga: 353 pcs
Tikiake: V375A8C400BF2.pdf
V375A8C400BF
V375A8C400BF
Tikiake: V375A8C400BF.pdf
V375A8C300BS
V375A8C300BS
Tikiake: V375A8C300BS.pdf
V375A8C400B2
V375A8C400B2
Tikiake: V375A8C400B2.pdf
V375A8C400BF3
V375A8C400BF3
Tikiake: V375A8C400BF3.pdf
V375A8C300BS3
V375A8C300BS3