V375A5H300B
VicorVicor
V375A5H300B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375A5H300B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 300W
Ngā Rauemi: V375A5H300B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375A5H300B
Tau Wae V375A5H300B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4892 pcs Pepa Raraunga V375A5H300B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 83.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 60A
Tau Wae Tuakiri V375A5H300 Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V375A5H300BG
V375A5H300BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 300W