V375A48C600B
VicorVicor
V375A48C600B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375A48C600B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 600W
Ngā Rauemi: V375A48C600B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 288 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375A48C600B
Tau Wae V375A48C600B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 288 pcs Pepa Raraunga V375A48C600B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 600W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V375A48C600 Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V375A48C600B2
V375A48C600B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 600W
I roto i te taonga: 306 pcs
Tikiake: V375A48C600B2.pdf
RFQ
V375A48C400BN3
V375A48C400BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 400W
I roto i te taonga: 5991 pcs
Tikiake: V375A48C400BN3.pdf
RFQ
V375A48C600BF
V375A48C600BF
I roto i te taonga: 311 pcs
Tikiake: V375A48C600BF.pdf
V375A48C400BS
V375A48C400BS
I roto i te taonga: 355 pcs
Tikiake: V375A48C400BS.pdf
V375A48C600BF3
V375A48C600BF3