V300C8M100B
VicorVicor
V300C8M100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C8M100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 100W
Ngā Rauemi: V300C8M100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C8M100B
Tau Wae V300C8M100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5586 pcs Pepa Raraunga V300C8M100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 82.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 180V - 375V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Tau Wae Tuakiri V300C8M100
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C8M100BG
V300C8M100BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 4634 pcs
Tikiake: V300C8M100BG.pdf
RFQ
V300C8M100BF2
V300C8M100BF2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4433 pcs
Tikiake: V300C8M100BF2.pdf
RFQ
V300C8H100BS
V300C8H100BS
Tikiake: V300C8H100BS.pdf
V300C8M100BF3
V300C8M100BF3
Tikiake: V300C8M100BF3.pdf
V300C8H100BN3
V300C8H100BN3
Tikiake: V300C8H100BN3.pdf
V300C8M100B3
V300C8M100B3
Tikiake: V300C8M100B3.pdf
V300C8H100BN2
V300C8H100BN2
Tikiake: V300C8H100BN2.pdf
V300C8M100B2
V300C8M100B2
Tikiake: V300C8M100B2.pdf
V300C8H100BS2
V300C8H100BS2
Tikiake: V300C8H100BS2.pdf
V300C8M100BF
V300C8M100BF
Tikiake: V300C8M100BF.pdf
V300C8H100BS3
V300C8H100BS3