V300C5M50B
VicorVicor
V300C5M50B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C5M50B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 50W
Ngā Rauemi: V300C5M50B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C5M50B
Tau Wae V300C5M50B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5447 pcs Pepa Raraunga V300C5M50B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Tau Wae Tuakiri V300C5M50
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C5M100BS
V300C5M100BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 4344 pcs
Tikiake: V300C5M100BS.pdf
RFQ
V300C5M50B2
V300C5M50B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 4755 pcs
Tikiake: V300C5M50B2.pdf
RFQ
V300C5M100BS2
V300C5M100BS2
Tikiake: V300C5M100BS2.pdf
V300C5M100BN
V300C5M100BN
I roto i te taonga: 298 pcs
Tikiake: V300C5M100BN.pdf
V300C5M50BF
V300C5M50BF
Tikiake: V300C5M50BF.pdf
V300C5M50BG
V300C5M50BG
I roto i te taonga: 449 pcs
Tikiake: V300C5M50BG.pdf
V300C5M100BN2
V300C5M100BN2
I roto i te taonga: 296 pcs
Tikiake: V300C5M100BN2.pdf
V300C5M50BF2
V300C5M50BF2
Tikiake: V300C5M50BF2.pdf
V300C5M50B3
V300C5M50B3
I roto i te taonga: 357 pcs
Tikiake: V300C5M50B3.pdf
V300C5M50BF3
V300C5M50BF3
Tikiake: V300C5M50BF3.pdf
V300C5M100BS3
V300C5M100BS3