V300C5H100B
VicorVicor
V300C5H100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C5H100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: V300C5H100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 435 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C5H100B
Tau Wae V300C5H100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 435 pcs Pepa Raraunga V300C5H100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 81.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 180V - 375V Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Tau Wae Tuakiri V300C5H100 Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V300C5H100B3
V300C5H100B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 383 pcs
Tikiake: V300C5H100B3.pdf
RFQ
V300C5E50BS2
V300C5E50BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 5243 pcs
Tikiake: V300C5E50BS2.pdf
RFQ
V300C5E50BN3
V300C5E50BN3
I roto i te taonga: 4070 pcs
Tikiake: V300C5E50BN3.pdf
V300C5H100BF
V300C5H100BF
Tikiake: V300C5H100BF.pdf
V300C5H100B2
V300C5H100B2
I roto i te taonga: 474 pcs
Tikiake: V300C5H100B2.pdf
V300C5H100BF2
V300C5H100BF2
Tikiake: V300C5H100BF2.pdf
V300C5E50BS3
V300C5E50BS3
I roto i te taonga: 643 pcs
Tikiake: V300C5E50BS3.pdf
V300C5H100BF3
V300C5H100BF3
I roto i te taonga: 490 pcs
Tikiake: V300C5H100BF3.pdf
V300C5H100BG
V300C5H100BG