V300C48M150BF
VicorVicor
V300C48M150BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C48M150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V300C48M150BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 290 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C48M150BF
Tau Wae V300C48M150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290 pcs Pepa Raraunga V300C48M150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.2%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Tau Wae Tuakiri V300C48M150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C48M150B2
V300C48M150B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 313 pcs
Tikiake: V300C48M150B2.pdf
RFQ
V300C48M150B
V300C48M150B
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5870 pcs
Tikiake: V300C48M150B.pdf
RFQ
V300C48H75BS
V300C48H75BS
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 75W
I roto i te taonga: 4305 pcs
Tikiake: V300C48H75BS.pdf
V300C48M150BF2
V300C48M150BF2
Tikiake: V300C48M150BF2.pdf
V300C48M150BG
V300C48M150BG
Tikiake: V300C48M150BG.pdf
V300C48M150BG2
V300C48M150BG2
Tikiake: V300C48M150BG2.pdf
V300C48M150BF3
V300C48M150BF3