V300C48E75B
VicorVicor
V300C48E75B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C48E75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 75W
Ngā Rauemi: V300C48E75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 585 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C48E75B
Tau Wae V300C48E75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 585 pcs Pepa Raraunga V300C48E75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 180V - 375V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.56A
Tau Wae Tuakiri V300C48E75 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C48E150BN3
V300C48E150BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 626 pcs
Tikiake: V300C48E150BN3.pdf
RFQ
V300C48E150BS2
V300C48E150BS2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5324 pcs
Tikiake: V300C48E150BS2.pdf
RFQ
V300C48E75BF2
V300C48E75BF2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 75W
I roto i te taonga: 4855 pcs
Tikiake: V300C48E75BF2.pdf
V300C48E150BS
V300C48E150BS
I roto i te taonga: 677 pcs
Tikiake: V300C48E150BS.pdf
V300C48E150BS3
V300C48E150BS3
Tikiake: V300C48E150BS3.pdf
V300C48E75B2
V300C48E75B2
Tikiake: V300C48E75B2.pdf
V300C48E150BN2
V300C48E150BN2
I roto i te taonga: 674 pcs
Tikiake: V300C48E150BN2.pdf
V300C48E75B3
V300C48E75B3
I roto i te taonga: 590 pcs
Tikiake: V300C48E75B3.pdf
V300C48E75BF3
V300C48E75BF3
Tikiake: V300C48E75BF3.pdf
V300C48E150BN
V300C48E150BN
Tikiake: V300C48E150BN.pdf
V300C48E75BF
V300C48E75BF
I roto i te taonga: 700 pcs
Tikiake: V300C48E75BF.pdf
V300C48E75BG
V300C48E75BG
I roto i te taonga: 700 pcs
Tikiake: V300C48E75BG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel