V300C48C75B2
VicorVicor
V300C48C75B2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C48C75B2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 75W
Ngā Rauemi: V300C48C75B2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C48C75B2
Tau Wae V300C48C75B2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4946 pcs Pepa Raraunga V300C48C75B2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 180V - 375V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.56A Tau Wae Tuakiri V300C48C75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C48C75B
V300C48C75B
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 75W