V300C36T75B
VicorVicor
V300C36T75B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C36T75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 75W
Ngā Rauemi: V300C36T75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C36T75B
Tau Wae V300C36T75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4750 pcs Pepa Raraunga V300C36T75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 85.6% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.08A 180V - 375V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.08A Tau Wae Tuakiri V300C36T75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C36T75BF
V300C36T75BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 75W
I roto i te taonga: 686 pcs
Tikiake: V300C36T75BF.pdf
RFQ
V300C36T150BS2
V300C36T150BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 5862 pcs
Tikiake: V300C36T150BS2.pdf
RFQ
V300C36T75BF2
V300C36T75BF2
I roto i te taonga: 4441 pcs
Tikiake: V300C36T75BF2.pdf
V300C36T75BF3
V300C36T75BF3
Tikiake: V300C36T75BF3.pdf
V300C36T150BS
V300C36T150BS
Tikiake: V300C36T150BS.pdf
V300C36T75B2
V300C36T75B2
Tikiake: V300C36T75B2.pdf
V300C36T75B3
V300C36T75B3
Tikiake: V300C36T75B3.pdf
V300C36T75BG
V300C36T75BG