V300C24T75BF
VicorVicor
V300C24T75BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C24T75BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 75W
Ngā Rauemi: V300C24T75BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C24T75BF
Tau Wae V300C24T75BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4079 pcs Pepa Raraunga V300C24T75BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 86.4% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 180V - 375V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.13A Tau Wae Tuakiri V300C24T75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C24T75B2
V300C24T75B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 75W
I roto i te taonga: 4165 pcs
Tikiake: V300C24T75B2.pdf
RFQ
V300C24T75BF3
V300C24T75BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 703 pcs
Tikiake: V300C24T75BF3.pdf
RFQ
V300C24T75B
V300C24T75B
I roto i te taonga: 759 pcs
Tikiake: V300C24T75B.pdf
V300C24T150BS2
V300C24T150BS2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 4233 pcs
Tikiake: V300C24T150BS2.pdf
V300C24T75BG
V300C24T75BG
I roto i te taonga: 655 pcs
Tikiake: V300C24T75BG.pdf
V300C24T75BF2
V300C24T75BF2