V300C24T150B
VicorVicor
V300C24T150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C24T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: V300C24T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 722 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C24T150B
Tau Wae V300C24T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 722 pcs Pepa Raraunga V300C24T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 180V - 375V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.25A
Tau Wae Tuakiri V300C24T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C24T150BF3
V300C24T150BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 659 pcs
Tikiake: V300C24T150BF3.pdf
RFQ
V300C24M75BS
V300C24M75BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 75W
I roto i te taonga: 4725 pcs
Tikiake: V300C24M75BS.pdf
RFQ
V300C24T150B2
V300C24T150B2
I roto i te taonga: 636 pcs
Tikiake: V300C24T150B2.pdf
V300C24M75BN2
V300C24M75BN2
I roto i te taonga: 5316 pcs
Tikiake: V300C24M75BN2.pdf
V300C24T150BF2
V300C24T150BF2