V300C12C75B
VicorVicor
V300C12C75B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C12C75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 75W
Ngā Rauemi: V300C12C75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 594 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 594 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C12C75B
Tau Wae V300C12C75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 594 pcs Pepa Raraunga V300C12C75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 180V - 375V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.25A
Tau Wae Tuakiri V300C12C75 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C12C75BF
V300C12C75BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 75W
I roto i te taonga: 706 pcs
Tikiake: V300C12C75BF.pdf
RFQ
V300C12C75BF3
V300C12C75BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 736 pcs
Tikiake: V300C12C75BF3.pdf
RFQ
V300C12C150BN
V300C12C150BN
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 586 pcs
Tikiake: V300C12C150BN.pdf
V300C12C150BS
V300C12C150BS
I roto i te taonga: 707 pcs
Tikiake: V300C12C150BS.pdf
V300C12C75B3
V300C12C75B3
I roto i te taonga: 647 pcs
Tikiake: V300C12C75B3.pdf
V300C12C150BS2
V300C12C150BS2
I roto i te taonga: 707 pcs
Tikiake: V300C12C150BS2.pdf
V300C12C150BS3
V300C12C150BS3
I roto i te taonga: 4022 pcs
Tikiake: V300C12C150BS3.pdf
V300C12C75BG
V300C12C75BG
I roto i te taonga: 660 pcs
Tikiake: V300C12C75BG.pdf
V300C12C75B2
V300C12C75B2
I roto i te taonga: 5777 pcs
Tikiake: V300C12C75B2.pdf
V300C12C75BF2
V300C12C75BF2
I roto i te taonga: 653 pcs
Tikiake: V300C12C75BF2.pdf
V300C12C150BN2
V300C12C150BN2