V300B48C150B
VicorVicor
V300B48C150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300B48C150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V300B48C150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300B48C150B
Tau Wae V300B48C150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3978 pcs Pepa Raraunga V300B48C150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Tau Wae Tuakiri V300B48C150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300B48C150BF3
V300B48C150BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 4796 pcs
Tikiake: V300B48C150BF3.pdf
RFQ
V300B48C150BF
V300B48C150BF
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5211 pcs
Tikiake: V300B48C150BF.pdf
RFQ
V300B3V3T150BN
V300B3V3T150BN
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
I roto i te taonga: 518 pcs
Tikiake: V300B3V3T150BN.pdf
V300B3V3T150BS
V300B3V3T150BS
I roto i te taonga: 471 pcs
Tikiake: V300B3V3T150BS.pdf
V300B48C150BG
V300B48C150BG
I roto i te taonga: 519 pcs
Tikiake: V300B48C150BG.pdf
V300B48C150BF2
V300B48C150BF2
Tikiake: V300B48C150BF2.pdf
V300B48C150B2
V300B48C150B2