V300B2T100B
VicorVicor
V300B2T100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300B2T100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 100W
Ngā Rauemi: V300B2T100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300B2T100B
Tau Wae V300B2T100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4768 pcs Pepa Raraunga V300B2T100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 74%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 180V - 375V Input Nama - Whakaputa (Max) 50A
Tau Wae Tuakiri V300B2T100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300B2M100BN3
V300B2M100BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2V 100W
I roto i te taonga: 4426 pcs
Tikiake: V300B2M100BN3.pdf
RFQ
V300B2T100BF2
V300B2T100BF2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4995 pcs
Tikiake: V300B2T100BF2.pdf
RFQ
V300B2M100BN
V300B2M100BN
Tikiake: V300B2M100BN.pdf
V300B2T100B3
V300B2T100B3
Tikiake: V300B2T100B3.pdf
V300B2M100BS3
V300B2M100BS3
Tikiake: V300B2M100BS3.pdf
V300B2T100BG
V300B2T100BG
Tikiake: V300B2T100BG.pdf
V300B2T100BF
V300B2T100BF
Tikiake: V300B2T100BF.pdf
V300B2T100BF3
V300B2T100BF3
Tikiake: V300B2T100BF3.pdf
V300B2M100BN2
V300B2M100BN2
I roto i te taonga: 223 pcs
Tikiake: V300B2M100BN2.pdf
V300B2M100BS2
V300B2M100BS2
Tikiake: V300B2M100BS2.pdf
V300B2T100B2
V300B2T100B2
Tikiake: V300B2T100B2.pdf
V300B2M100BS
V300B2M100BS
Tikiake: V300B2M100BS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel