V300B2M100B
VicorVicor
V300B2M100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300B2M100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 100W
Ngā Rauemi: V300B2M100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300B2M100B
Tau Wae V300B2M100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5197 pcs Pepa Raraunga V300B2M100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 74%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 180V - 375V Input Nama - Whakaputa (Max) 50A
Tau Wae Tuakiri V300B2M100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300B2M100BF
V300B2M100BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2V 100W
I roto i te taonga: 5372 pcs
Tikiake: V300B2M100BF.pdf
RFQ
V300B2H100BS
V300B2H100BS
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4121 pcs
Tikiake: V300B2H100BS.pdf
RFQ
V300B2H100BN2
V300B2H100BN2
Tikiake: V300B2H100BN2.pdf
V300B2M100BF2
V300B2M100BF2
Tikiake: V300B2M100BF2.pdf
V300B2M100BG
V300B2M100BG