V28C5H50BS
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28C5H50BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Ngā Rauemi: V28C5H50BS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 313 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 313 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C5H50BS
Tau Wae V28C5H50BS Kaihanga Vicor Corporation
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 313 pcs Pepa Raraunga V28C5H50BS.pdf
Putanga - Mahi 50W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 9V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari Quarter Brick
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Waehanga Kaihanga V28C5H50BS
Raina Raina 77% Ngā āhuatanga OVP, UVLO
Ngā Tohu Hua 10A Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 9V - 36V Input
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W I teie nei - Breakover 3kV (3000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28C5M50B2
V28C5M50B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 6037 pcs
Tikiake: V28C5M50B2.pdf
RFQ
V28C5H50BS2
V28C5H50BS2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4007 pcs
Tikiake: V28C5H50BS2.pdf
RFQ
V28C5M50B3
V28C5M50B3
I roto i te taonga: 248 pcs
Tikiake: V28C5M50B3.pdf
V28C5H50BN3
V28C5H50BN3
Kaihanga: Vicor Corporation
Whakaahuatanga: CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
I roto i te taonga: 330 pcs
Tikiake: V28C5H50BN3.pdf
V28C5H50BS3
V28C5H50BS3
Kaihanga: Vicor Corporation