V28C48C100BN2
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28C48C100BN2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 100W
Ngā Rauemi: V28C48C100BN2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 684 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 684 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C48C100BN2
Tau Wae V28C48C100BN2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 684 pcs Pepa Raraunga V28C48C100BN2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 79.7%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 2.08A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28C48C100BS
V28C48C100BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 100W
I roto i te taonga: 713 pcs
Tikiake: V28C48C100BS.pdf
RFQ
V28C48C100BS2
V28C48C100BS2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4493 pcs
Tikiake: V28C48C100BS2.pdf
RFQ
V28C48C100BN
V28C48C100BN