V28C3V3M50B
Hua Hua
Tau Wae: V28C3V3M50B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: V28C3V3M50B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C3V3M50B
Tau Wae V28C3V3M50B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4139 pcs Pepa Raraunga V28C3V3M50B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 71.4% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15.15A Tau Wae Tuakiri V28C3V3M50
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28C3V3M50BF
V28C3V3M50BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
I roto i te taonga: 5415 pcs
Tikiake: V28C3V3M50BF.pdf
RFQ
V28C3V3M50B3
V28C3V3M50B3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 255 pcs
Tikiake: V28C3V3M50B3.pdf
RFQ
V28C3V3H50BN3
V28C3V3H50BN3
Kaihanga: Vicor Corporation
Whakaahuatanga: CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W
I roto i te taonga: 411 pcs
Tikiake: V28C3V3H50BN3.pdf
V28C3V3H50BN2
V28C3V3H50BN2
I roto i te taonga: 5455 pcs
Tikiake: V28C3V3H50BN2.pdf
V28C3V3M50BG
V28C3V3M50BG