V28C36T100B
Hua Hua
Tau Wae: V28C36T100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 100W
Ngā Rauemi: V28C36T100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C36T100B
Tau Wae V28C36T100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5336 pcs Pepa Raraunga V28C36T100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 80.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.78A Tau Wae Tuakiri V28C36T100
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28C36M100BS2
V28C36M100BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 100W
I roto i te taonga: 5085 pcs
Tikiake: V28C36M100BS2.pdf
RFQ
V28C36T100BF
V28C36T100BF
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 642 pcs
Tikiake: V28C36T100BF.pdf
RFQ
V28C36M100BN
V28C36M100BN
I roto i te taonga: 323 pcs
Tikiake: V28C36M100BN.pdf
V28C36T100B2
V28C36T100B2
I roto i te taonga: 5191 pcs
Tikiake: V28C36T100B2.pdf
V28C36T100BF3
V28C36T100BF3
Tikiake: V28C36T100BF3.pdf
V28C36M100BS3
V28C36M100BS3
Tikiake: V28C36M100BS3.pdf
V28C36T100B3
V28C36T100B3
I roto i te taonga: 592 pcs
Tikiake: V28C36T100B3.pdf
V28C36T100BF2
V28C36T100BF2
Tikiake: V28C36T100BF2.pdf
V28C36T100BG
V28C36T100BG