V28C28C100B2
Hua Hua
Tau Wae: V28C28C100B2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 100W
Ngā Rauemi: V28C28C100B2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 596 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 596 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C28C100B2
Tau Wae V28C28C100B2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 596 pcs Pepa Raraunga V28C28C100B2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 80.6%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.57A