V28C24M100B3
Hua Hua
Tau Wae: V28C24M100B3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 100W
Ngā Rauemi: V28C24M100B3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 273 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 273 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C24M100B3
Tau Wae V28C24M100B3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 273 pcs Pepa Raraunga V28C24M100B3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 82.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.17A