V28C15C100B
Hua Hua
Tau Wae: V28C15C100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 100W
Ngā Rauemi: V28C15C100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 608 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C15C100B
Tau Wae V28C15C100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 608 pcs Pepa Raraunga V28C15C100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 80.7%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.67A
Tau Wae Tuakiri V28C15C100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28C15C100BF
V28C15C100BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 100W
I roto i te taonga: 590 pcs
Tikiake: V28C15C100BF.pdf
RFQ
V28C15C100BF3
V28C15C100BF3
Kaihanga: Vicor