V28C12T100BL2
VicorVicor
V28C12T100BL2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28C12T100BL2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 100W
Ngā Rauemi: V28C12T100BL2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 601 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C12T100BL2
Tau Wae V28C12T100BL2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 601 pcs Pepa Raraunga V28C12T100BL2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 8.33A