V28C12C100B
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28C12C100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 100W
Ngā Rauemi: V28C12C100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 592 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 592 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C12C100B
Tau Wae V28C12C100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 592 pcs Pepa Raraunga V28C12C100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 8.33A
Tau Wae Tuakiri V28C12C100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28C12C100BF
V28C12C100BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 100W
I roto i te taonga: 626 pcs
Tikiake: V28C12C100BF.pdf
RFQ
V28B5T75BS3
V28B5T75BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 75W
I roto i te taonga: 4096 pcs
Tikiake: V28B5T75BS3.pdf
RFQ
V28C12C100BF3
V28C12C100BF3
I roto i te taonga: 730 pcs
Tikiake: V28C12C100BF3.pdf
V28C12C100BG
V28C12C100BG
I roto i te taonga: 620 pcs
Tikiake: V28C12C100BG.pdf
V28C12C100B2
V28C12C100B2
I roto i te taonga: 644 pcs
Tikiake: V28C12C100B2.pdf
V28B5T75BN3
V28B5T75BN3
I roto i te taonga: 524 pcs
Tikiake: V28B5T75BN3.pdf
V28C12C100BF2
V28C12C100BF2