V28B5T75B
VicorVicor
V28B5T75B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B5T75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 75W
Ngā Rauemi: V28B5T75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B5T75B
Tau Wae V28B5T75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4916 pcs Pepa Raraunga V28B5T75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 73.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 15A
Tau Wae Tuakiri V28B5T75 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28B5M75BS3
V28B5M75BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 75W
I roto i te taonga: 4938 pcs
Tikiake: V28B5M75BS3.pdf
RFQ
V28B5T75BF
V28B5T75BF
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 522 pcs
Tikiake: V28B5T75BF.pdf
RFQ
V28B5M75BN2
V28B5M75BN2
I roto i te taonga: 4621 pcs
Tikiake: V28B5M75BN2.pdf
V28B5M75BS2
V28B5M75BS2
I roto i te taonga: 271 pcs
Tikiake: V28B5M75BS2.pdf
V28B5T75BG
V28B5T75BG
I roto i te taonga: 520 pcs
Tikiake: V28B5T75BG.pdf
V28B5T75BF2
V28B5T75BF2
Tikiake: V28B5T75BF2.pdf
V28B5M75BN3
V28B5M75BN3
Tikiake: V28B5M75BN3.pdf
V28B5T75B2
V28B5T75B2
Tikiake: V28B5T75B2.pdf
V28B5T75B3
V28B5T75B3
I roto i te taonga: 488 pcs
Tikiake: V28B5T75B3.pdf
V28B5T75BF3
V28B5T75BF3
I roto i te taonga: 459 pcs
Tikiake: V28B5T75BF3.pdf
V28B5M75BN
V28B5M75BN