V28B5C75B
VicorVicor
V28B5C75B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B5C75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 75W
Ngā Rauemi: V28B5C75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B5C75B
Tau Wae V28B5C75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4463 pcs Pepa Raraunga V28B5C75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 73.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 15A
Tau Wae Tuakiri V28B5C75 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28B48T150BN
V28B48T150BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 5994 pcs
Tikiake: V28B48T150BN.pdf
RFQ
V28B5C75BF2
V28B5C75BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 75W
I roto i te taonga: 5612 pcs
Tikiake: V28B5C75BF2.pdf
RFQ
V28B48T150BS
V28B48T150BS
Tikiake: V28B48T150BS.pdf
V28B48T150BN3
V28B48T150BN3
Tikiake: V28B48T150BN3.pdf
V28B5C75BF
V28B5C75BF
I roto i te taonga: 558 pcs
Tikiake: V28B5C75BF.pdf
V28B48T150BS3
V28B48T150BS3
Tikiake: V28B48T150BS3.pdf
V28B5C75B2
V28B5C75B2
I roto i te taonga: 474 pcs
Tikiake: V28B5C75B2.pdf
V28B48T150BS2
V28B48T150BS2
Tikiake: V28B48T150BS2.pdf
V28B5C75B3
V28B5C75B3
I roto i te taonga: 548 pcs
Tikiake: V28B5C75B3.pdf
V28B5C75BF3
V28B5C75BF3
I roto i te taonga: 521 pcs
Tikiake: V28B5C75BF3.pdf
V28B48T150BN2
V28B48T150BN2
Tikiake: V28B48T150BN2.pdf
V28B5C75BG
V28B5C75BG
I roto i te taonga: 528 pcs
Tikiake: V28B5C75BG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel