V28B48M150B
VicorVicor
V28B48M150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B48M150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V28B48M150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B48M150B
Tau Wae V28B48M150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5328 pcs Pepa Raraunga V28B48M150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 81.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Tau Wae Tuakiri V28B48M150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28B48M150BG
V28B48M150BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 4836 pcs
Tikiake: V28B48M150BG.pdf
RFQ
V28B48M150BF3
V28B48M150BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4938 pcs
Tikiake: V28B48M150BF3.pdf
RFQ
V28B48H150BN2
V28B48H150BN2
Tikiake: V28B48H150BN2.pdf
V28B48M150B3
V28B48M150B3
Tikiake: V28B48M150B3.pdf
V28B48M150BF
V28B48M150BF
Tikiake: V28B48M150BF.pdf
V28B48M150B2
V28B48M150B2
Tikiake: V28B48M150B2.pdf
V28B48H150BN3
V28B48H150BN3
Tikiake: V28B48H150BN3.pdf
V28B48H150BN
V28B48H150BN
Tikiake: V28B48H150BN.pdf
V28B48M150BF2
V28B48M150BF2