V28B3V3M75BF
Vicor CorporationVicor Corporation
V28B3V3M75BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B3V3M75BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W
Ngā Rauemi: V28B3V3M75BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 227 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 227 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B3V3M75BF
Tau Wae V28B3V3M75BF Kaihanga Vicor Corporation
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227 pcs Pepa Raraunga V28B3V3M75BF.pdf
Putanga - Mahi 75W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 9V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 9-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Waehanga Kaihanga V28B3V3M75BF
Raina Raina 77.7% Ngā āhuatanga OVP, UVLO
Ngā Tohu Hua 22.73A Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 9V - 36V Input
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W I teie nei - Breakover 3kV (3000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28B3V3M75BL
V28B3V3M75BL
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
I roto i te taonga: 5414 pcs
Tikiake: V28B3V3M75BL.pdf
RFQ
V28B3V3H75BS
V28B3V3H75BS
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4697 pcs
Tikiake: V28B3V3H75BS.pdf
RFQ
V28B3V3M75B
V28B3V3M75B
Tikiake: V28B3V3M75B.pdf
V28B3V3M75BG
V28B3V3M75BG
Tikiake: V28B3V3M75BG.pdf
V28B3V3H75BS2
V28B3V3H75BS2
Tikiake: V28B3V3H75BS2.pdf
V28B3V3M75BF3
V28B3V3M75BF3
I roto i te taonga: 232 pcs
Tikiake: V28B3V3M75BF3.pdf
V28B3V3M75BF2
V28B3V3M75BF2