V28B36T150BS2
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B36T150BS2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V28B36T150BS2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B36T150BS2
Tau Wae V28B36T150BS2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5863 pcs Pepa Raraunga V28B36T150BS2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 79.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.17A
Ngā Hua e hāngai ana
V28B36T150BN2
V28B36T150BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 4924 pcs
Tikiake: V28B36T150BN2.pdf
RFQ
V28B36T150BL2
V28B36T150BL2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 473 pcs
Tikiake: V28B36T150BL2.pdf
RFQ
V28B36T150BS
V28B36T150BS