V28B28T150B
VicorVicor
V28B28T150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B28T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 150W
Ngā Rauemi: V28B28T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 520 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B28T150B
Tau Wae V28B28T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 520 pcs Pepa Raraunga V28B28T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 80.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5.36A Tau Wae Tuakiri V28B28T150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28B28T150BF
V28B28T150BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W
I roto i te taonga: 520 pcs
Tikiake: V28B28T150BF.pdf
RFQ
V28B28M150BS2
V28B28M150BS2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 3999 pcs
Tikiake: V28B28M150BS2.pdf
RFQ
V28B28T150BF3
V28B28T150BF3
I roto i te taonga: 582 pcs
Tikiake: V28B28T150BF3.pdf
V28B28M150BS3
V28B28M150BS3
I roto i te taonga: 3987 pcs
Tikiake: V28B28M150BS3.pdf
V28B28M150BN3
V28B28M150BN3
Tikiake: V28B28M150BN3.pdf
V28B28T150B2
V28B28T150B2
I roto i te taonga: 594 pcs
Tikiake: V28B28T150B2.pdf
V28B28T150BG
V28B28T150BG
I roto i te taonga: 601 pcs
Tikiake: V28B28T150BG.pdf
V28B28T150BF2
V28B28T150BF2
I roto i te taonga: 566 pcs
Tikiake: V28B28T150BF2.pdf
V28B28M150BS
V28B28M150BS
Tikiake: V28B28M150BS.pdf
V28B28T150B3
V28B28T150B3
I roto i te taonga: 530 pcs
Tikiake: V28B28T150B3.pdf
V28B28M150BN2
V28B28M150BN2