V28A8C200BS
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28A8C200BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 200W
Ngā Rauemi: V28A8C200BS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28A8C200BS
Tau Wae V28A8C200BS Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5848 pcs Pepa Raraunga V28A8C200BS.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.50" H (116.8mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 80.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 25A
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V28A8C200BL
V28A8C200BL
Kaihanga: Vicor Corporation
Whakaahuatanga: CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W
I roto i te taonga: 497 pcs
Tikiake: V28A8C200BL.pdf
RFQ
V28A8C200BS2
V28A8C200BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 200W
I roto i te taonga: 4058 pcs
Tikiake: V28A8C200BS2.pdf
RFQ
V28A8C200BS3
V28A8C200BS3
Kaihanga: Vicor